Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 56 повідомлень ] 
  Версія для друку

   Молочниця
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 11 травня 2010, 15:58 
Офлайн
Уникальная трынделка
Уникальная трынделка
Аватар користувача


Автор теми


Стать:
Вік: 35
 (
18 грудня 2008, 10:32)
Повідомлення: 3027
Звідки: Україна
Ім’я: Танюша
Подяки: 0

Впринципі, як мені здається, з цією інфекцією стикається кожна друга жінка.
Пропоную розказувати хто чим лікує (можна і методи народної медицини, але обов’язково перевірені особисто).

=== Добавлено спустя 3 минуты 16 секунд ===

Почну.
У мене ніколи раніше не було цієї іефекції, але з’явилася вона після мого лікування ударною дозою антибіотиків.
Купила в апетці Флуконазол-здоров’я (коштує 18 грн) там 2 таблетки. Випила одну і на наступний день у мене нічого вже не було. Для закріплення результату через тиждень вип’ю ще одну.

=== Добавлено спустя 4 минуты 9 секунд ===

Що таке молочниця

Наукова назва молочниці — кандидоз. Таку назву це захворювання отримало тому, що найчастіше його збудником стає дріжджовий грибок Кандида альбіканс (що в перекладі з латині означає Кандида біла). Основними симптомами кандидозу є вагінальний свербіж, подразнення, почуття дискомфорту, "сирні" виділення із статевих органів.

Більшість здорових жінок є носіями Кандида альбіканс. Звичайно цей дріжджовий грибок може перебувати в різних ділянках організму жінки: на шкірі, у кишечнику, у піхві. Однак у нормі він не створює ніяких проблем завдяки тому, що його чисельність і розвиток обмежені цілим рядом факторів. Наприклад, встановлено, що багато корисних бактерій людини, що населяють його ротову порожнину, травний тракт і піхву, разом із грибками обмежують ріст один одного, підтримуючи тим самим певний баланс. Крім того, ріст грибка в піхві обмежується наявністю кислого середовища. Ще одним потужним фактором, що контролює чисельність Кандіди в нашому організмі, безумовно, є імунна система.

Однак за певних умов природний баланс порушується й починається неконтрольований ріст і поширення дріжджових грибків по слизовій оболонці піхви. У результаті виникає ушкодження слизової оболонки й у жінки з'являються типові симптоми молочниці - свербіж, подразнення, дискомфорт, хвороблива набряклість і почервоніння в області зовнішніх статевих органів, рясні білі "сирні" виділення з піхви й т.п.

Вагінальний кандидоз - надзвичайно розповсюджене захворювання. Більшість жінок хоча б раз у житті страждають від нього. Деякі хворіють тільки один раз, в інших часто розвивається повторна інфекція. Більшість жінок указують на те, що найбільш хворобливим буває перше захворювання, тому що в цьому випадку вони не відразу розуміють причини й природу своєї проблеми. Іноді інфекція вражає й інші ділянки: ротову порожнину, складки шкіри під грудьми, область паху й навіть пупка.

Причини молочниці

У кожному конкретному випадку важко визначити, що саме стало причиною виникнення молочниці. Однак сьогодні можна виділити ряд факторів, які часто приводять до розвитку кандидозу.

Ослаблений імунітет. Важке захворювання або застосування ліків, що пригнічують імунну систему, призводять до зниження імунітету людини й розвитку кандидозу.
Застосування антибіотиків. Потужні антибіотики широкого спектру дії вбивають як шкідливі бактерії, так і корисні. У результаті антибіотикотерапії бактеріальних інфекцій у людини, як правило, порушується баланс між бактеріями й грибками, що й призводить до розвитку кандидозу.
Застосування протизаплідних таблеток. Природні гормони людини беруть участь у контролі чисельності грибків. Застосування протизаплідних таблеток, що містять гормони, може вплинути на звичайний рівень гормонів в організмі й обумовити розвиток молочниці. По цій же причині багато жінок занедужують безпосередньо перед менструацією або під час вагітності, коли змінюється гормональний статус організму.
Діабет . При діабеті підвищується рівень цукру в крові й сечі. Це приводить до збільшення цукру у вагинальній рідини (секреті), зменшенню кислотності середовища» що сприяє росту Кандіди.
Тісний одяг . При носінні тісного одягу в складках шкіри підвищується температура й вологість, що сприяє росту грибків. Інфекція з кишечнику Кандида альбіканс дуже часто населяє кишечник. Тому через недотримання норм гігієни після дефекації грибок з кишечнику може легко потрапити в піхву й стати причиною захворювання.
Інфекція при статевому акті . Молочниця - це не венеричне захворювання. Однак при статевому акті порушується слизова оболонка піхви й збільшується ризик захворювання. У чоловіків молочниця може бути без симптомів. Тому якщо Ви успішно вилікуєтеся від молочниці й незабаром занедужуєте знову, то Вашому партнерові необхідно пролікуватись теж.

Які симптоми молочниці

Основними симптомами молочниці є:
Свербіж усередині й навколо піхви. Це найпоширеніший і неприємний прояв молочниці, що може бути настільки сильним, що викликає подразнення і нервування.
Болючість. Якщо ніжна слизова оболонка піхви запалюється, то у Вас може виникнути відчуття болю.
Вагінальні виділення . В нормі в здорової жінки завжди є невеликі виділення. Але при молочниці вони стають рясними, звичайно білими, що нагадують сир, але без неприємного запаху.
Печіння при сечовипусканні. Печіння виникає через попадання сечі на запалені ділянки вульви.
Біль при статевому акті. Якщо ніжні покриви піхви запалені, те статевий акт стає болючим.

Лікування молочниці
Оскільки молочниця викликається грибком Кандида, то для її лікування застосовують протигрибкові препарати. Традиційно їх використають у формі вагінальних кремів і супозиторіїв. Тепер також використовують оральні засоби у вигляді капсул, які застосовувують усередину.

Додатковi рекомендації:
• Користуйтеся білизною з бавовни, намагайтеся носити досить вільний одяг, щоб він забезпечував вентиляцію й дихання Вашого тіла.
• Уникайте надмірного використання ароматизованих тампонів, прокладок, добавок для ванн і вагінальних дезодорантів. Їх ароматичні речовини можуть порушити ніжну слизову оболонку піхви й сприяти розвитку інфекції.
• Не використовуйте тампони й прокладки довше зазначеного строку.
• Після дефекації, дотримуючись норм гігієни, користуйтеся серветками в напрямку від піхви до анального отвору. Це захистить Вас від інфікування грибком з кишечника.
• При статевому акті користуйтеся презервативом. Його застосування не тільки захистить Вас від СНІДу, але й від грибкової інфекції.
Мої нагороди
Medals: 8
Самый позитивный образ (1) Журналист форума (1) Листья желтые - 1 место (1) Очумелые ручки (1) Мгновения жизни_3 место (1) Материнство на форуме (1) Свадьба на форуме (1) Позитив форума (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  ICQ  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 11 травня 2010, 16:10 
Офлайн
Уникальная трынделка
Уникальная трынделка
Аватар користувача


Автор теми


Стать:
Вік: 35
 (
18 грудня 2008, 10:32)
Повідомлення: 3027
Звідки: Україна
Ім’я: Танюша
Подяки: 0

Фрукта написав:
А потом начала пользоваться Лактоцидом

багато чула, також збираюся купити собі його :friends1:
Мої нагороди
Medals: 8
Самый позитивный образ (1) Журналист форума (1) Листья желтые - 1 место (1) Очумелые ручки (1) Мгновения жизни_3 место (1) Материнство на форуме (1) Свадьба на форуме (1) Позитив форума (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  ICQ  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 11 травня 2010, 17:29 
Офлайн
Коллекционер
Коллекционер
Аватар користувачаСтать:
Знак зодіаку: Діва
 (
25 січня 2010, 10:43)
Повідомлення: 24619
Звідки: из страны бешенных пчел
Настрій:
Подяки: 62

sMs написав:
и я также спаслась Флуконазолом

Главное пролечиться с партнером вместе :) Я тож спасаюсь флуконазолом и пимафуцином :friends1:

Линия
Зображення
Мої нагороди
Medals: 24
Листья желтые - 1 место (1) Пасхальный стол (1) Мгновения жизни (1) Глазки форума (1) Большая разница (1) Романтичный образ (1) Викторина (1) Цветочная викторина (1) Детектив форума (1)
Конкурс сумочек (1) Согрей меня своим теплом (1) Привет из прошлого (1) Кофейная фантазия (1) Фруктеющий город (1) Смешное фото деток (1) Минута счастья (1) Арт-дизайнер (1) Участник форумовок (1)
Материнство на форуме (1) Активный участник форума (1) Топикастер форума (1) Позитив форума (1) Мамочка года (1) Да здравствует Трынделка! (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  E-mail  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 12 травня 2010, 09:28 
Офлайн
Вредный модератор
Вредный модератор
Аватар користувачаСтать:
Вік: 37
Знак зодіаку: Риби
 (
17 грудня 2008, 18:13)
Повідомлення: 11762
Звідки: Славне Рівне
Настрій:
Skype: mileniya-
Подяки: 18

у меня как только забеременнела случилась ця зараза, чем только не лечили - фиг там, не помогает ваще ниче, щас назначили Пимафуцин, не знаю поможет ли...

Линия
Зображення

Если ты попал в дерьмо, улыбайся все равно. Если сверху обосрали, Крикни громко: "НЕ ПОПАЛИ!!!" ) )
  Если у тебя нет врагов — значит, у тебя нет характера.  
Мої нагороди
Medals: 13
Эстетическая эротика (1) За виртуозное скучание (1) Страшилка (1) Шерлок Холмс в юбке (1) Пасхальный стол (1) Подарок форуму (1) Викторина (1) Опытный модератор (1) Материнство на форуме (1)
Свадьба на форуме (1) Топикастер форума (1) Позитив форума (1) Гроза форума (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  ICQ  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 12 травня 2010, 09:41 
Офлайн
Уникальная трынделка
Уникальная трынделка
Аватар користувача


Автор теми


Стать:
Вік: 35
 (
18 грудня 2008, 10:32)
Повідомлення: 3027
Звідки: Україна
Ім’я: Танюша
Подяки: 0

Mileniya
а народними методами не пробувала? мені здається що для тебе зараз лікування травами було б більш безпечним... чи також не допомагає?
Мої нагороди
Medals: 8
Самый позитивный образ (1) Журналист форума (1) Листья желтые - 1 место (1) Очумелые ручки (1) Мгновения жизни_3 место (1) Материнство на форуме (1) Свадьба на форуме (1) Позитив форума (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  ICQ  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 12 травня 2010, 09:53 
Офлайн
Вредный модератор
Вредный модератор
Аватар користувачаСтать:
Вік: 37
Знак зодіаку: Риби
 (
17 грудня 2008, 18:13)
Повідомлення: 11762
Звідки: Славне Рівне
Настрій:
Skype: mileniya-
Подяки: 18

Иллюзия написав:
а народними методами не пробувала? мені здається що для тебе зараз лікування травами було б більш безпечним... чи також не допомагає?

:ROFL: :ROFL: :ROFL: яки травы, ты шо, тут уже не знаешь чем бы напичкался, абы помогло, тем более все свечи, которые мне приписывают показаны для беременных, так шо нормально, а вот кстати травами во время беременности увлекаться низя :-P

Линия
Зображення

Если ты попал в дерьмо, улыбайся все равно. Если сверху обосрали, Крикни громко: "НЕ ПОПАЛИ!!!" ) )
  Если у тебя нет врагов — значит, у тебя нет характера.  
Мої нагороди
Medals: 13
Эстетическая эротика (1) За виртуозное скучание (1) Страшилка (1) Шерлок Холмс в юбке (1) Пасхальный стол (1) Подарок форуму (1) Викторина (1) Опытный модератор (1) Материнство на форуме (1)
Свадьба на форуме (1) Топикастер форума (1) Позитив форума (1) Гроза форума (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  ICQ  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 12 травня 2010, 10:11 
Офлайн
Коллекционер
Коллекционер
Аватар користувачаСтать:
Знак зодіаку: Діва
 (
25 січня 2010, 10:43)
Повідомлення: 24619
Звідки: из страны бешенных пчел
Настрій:
Подяки: 62

Mileniya
Знаю что знакомая во время беременности ничем не могла спастись от этой заразы, а пимафуцин- спас. Будем надеяться что и тебе поможет :rose:

Линия
Зображення
Мої нагороди
Medals: 24
Листья желтые - 1 место (1) Пасхальный стол (1) Мгновения жизни (1) Глазки форума (1) Большая разница (1) Романтичный образ (1) Викторина (1) Цветочная викторина (1) Детектив форума (1)
Конкурс сумочек (1) Согрей меня своим теплом (1) Привет из прошлого (1) Кофейная фантазия (1) Фруктеющий город (1) Смешное фото деток (1) Минута счастья (1) Арт-дизайнер (1) Участник форумовок (1)
Материнство на форуме (1) Активный участник форума (1) Топикастер форума (1) Позитив форума (1) Мамочка года (1) Да здравствует Трынделка! (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  E-mail  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 12 травня 2010, 13:06 
Офлайн
Вредный модератор
Вредный модератор
Аватар користувачаСтать:
Вік: 37
Знак зодіаку: Риби
 (
17 грудня 2008, 18:13)
Повідомлення: 11762
Звідки: Славне Рівне
Настрій:
Skype: mileniya-
Подяки: 18

Лиса
:( и я надеюсь, не охота сильно рваться во время родов

Линия
Зображення

Если ты попал в дерьмо, улыбайся все равно. Если сверху обосрали, Крикни громко: "НЕ ПОПАЛИ!!!" ) )
  Если у тебя нет врагов — значит, у тебя нет характера.  
Мої нагороди
Medals: 13
Эстетическая эротика (1) За виртуозное скучание (1) Страшилка (1) Шерлок Холмс в юбке (1) Пасхальный стол (1) Подарок форуму (1) Викторина (1) Опытный модератор (1) Материнство на форуме (1)
Свадьба на форуме (1) Топикастер форума (1) Позитив форума (1) Гроза форума (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  ICQ  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 12 травня 2010, 17:26 
Офлайн
Вредный модератор
Вредный модератор
Аватар користувачаСтать:
Вік: 37
Знак зодіаку: Риби
 (
17 грудня 2008, 18:13)
Повідомлення: 11762
Звідки: Славне Рівне
Настрій:
Skype: mileniya-
Подяки: 18

Фрукта написав:
сейчас в твоем организме ТАКОЕ творится,

:scare2: не то слово :-D
Фрукта написав:
В любом случае - всем лечащимся - желаю вылечиться!

:-* :-* :-* спасибо

Линия
Зображення

Если ты попал в дерьмо, улыбайся все равно. Если сверху обосрали, Крикни громко: "НЕ ПОПАЛИ!!!" ) )
  Если у тебя нет врагов — значит, у тебя нет характера.  
Мої нагороди
Medals: 13
Эстетическая эротика (1) За виртуозное скучание (1) Страшилка (1) Шерлок Холмс в юбке (1) Пасхальный стол (1) Подарок форуму (1) Викторина (1) Опытный модератор (1) Материнство на форуме (1)
Свадьба на форуме (1) Топикастер форума (1) Позитив форума (1) Гроза форума (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  ICQ  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 13 травня 2010, 10:56 
Офлайн
Непревзойденная
Непревзойденная
Аватар користувача (
10 лютого 2009, 10:23)
Повідомлення: 29850
Подяки: 47

Лиса написав:
Главное пролечиться с партнером вместе

:friends1: так врач всегда назначает лечение для двоих

Линия
Зображення
Мої нагороди
Medals: 17
Самый оригинальный образ (1) За виртуозное скучание (1) Журналист форума (1) Улыбка форума (1) Страшилка (1) Очумелые ручки (1) Новогодний креатив (1) Пасхальный стол (1) Мгновения жизни_2 место (1)
Любимая мягкая игрушка (1) Конкурс сумочек (1) Участник форумовок (1) Позитив форума (2) Активист форума (1) Трынделка года (2)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль   
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 13 травня 2010, 20:16 
Офлайн
Коллекционер
Коллекционер
Аватар користувачаСтать:
Знак зодіаку: Діва
 (
25 січня 2010, 10:43)
Повідомлення: 24619
Звідки: из страны бешенных пчел
Настрій:
Подяки: 62

Klava написав:
так врач всегда назначает лечение для двоих

не всегда :-P

Линия
Зображення
Мої нагороди
Medals: 24
Листья желтые - 1 место (1) Пасхальный стол (1) Мгновения жизни (1) Глазки форума (1) Большая разница (1) Романтичный образ (1) Викторина (1) Цветочная викторина (1) Детектив форума (1)
Конкурс сумочек (1) Согрей меня своим теплом (1) Привет из прошлого (1) Кофейная фантазия (1) Фруктеющий город (1) Смешное фото деток (1) Минута счастья (1) Арт-дизайнер (1) Участник форумовок (1)
Материнство на форуме (1) Активный участник форума (1) Топикастер форума (1) Позитив форума (1) Мамочка года (1) Да здравствует Трынделка! (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  E-mail  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 13 травня 2010, 23:01 
Офлайн
Королева осени
Королева осени
Аватар користувачаСтать:
Вік: 38
Знак зодіаку: Терези
 (
12 листопада 2008, 10:12)
Повідомлення: 24573
Подяки: 53

Лиса
:friends1: кстати да ... в Киеве мне гинеколог говрила, что если у женщины с иммунитетом всё впоряде, то к ней никакой грибок не прицепится :pardon: поэтому я лечилась (не помню уже чем) без партнера :pardon: и было всё норм ... ттт ... а эта зараза цеплялась после антибиотиков и если ноги перемерзнут, одно из двух и вперед молочница :nails:

Линия
Что самая сладкая сладость на свете?
Сахар могла я когда-то ответить.
Мед, мармелад, пастила и щербет.
Только теперь поняла я ответ - родного ребеночка запах макушки,
что остается на нашей подушке,
пальчики нежные и ноготки, попка, коленочки и локотки...


Зображення
Мої нагороди
Medals: 18
Самый женственный образ (1) За виртуозное скучание (1) Страшилка (1) Шерлок Холмс в юбке (1) Поздравление с 8 марта (1) Я - фанатка! (1) Романтичный образ (1) Детектив форума (1) Привет из прошлого (1)
Опытный модератор (1) Самому скромному админу (1) Участник форумовок (1) Материнство на форуме (1) Свадьба на форуме (1) Топикастер форума (1) Красотка года (1) Модератор года (1) Да здравствует Трынделка! (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 WWW Профіль   
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 14 травня 2010, 17:27 
Офлайн
Уникальная трынделка
Уникальная трынделка
Аватар користувача


Автор теми


Стать:
Вік: 35
 (
18 грудня 2008, 10:32)
Повідомлення: 3027
Звідки: Україна
Ім’я: Танюша
Подяки: 0

ОПИУМ написав:
одно из двух и вперед молочница

а в мене якраз було і те і інше, алне зараз вже немає молочниці :D :D :D
Мої нагороди
Medals: 8
Самый позитивный образ (1) Журналист форума (1) Листья желтые - 1 место (1) Очумелые ручки (1) Мгновения жизни_3 место (1) Материнство на форуме (1) Свадьба на форуме (1) Позитив форума (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  ICQ  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 15 травня 2010, 09:56 
Офлайн
Вредный модератор
Вредный модератор
Аватар користувачаСтать:
Вік: 37
Знак зодіаку: Риби
 (
17 грудня 2008, 18:13)
Повідомлення: 11762
Звідки: Славне Рівне
Настрій:
Skype: mileniya-
Подяки: 18

не помог мне и Пимафуцин :crying:

Линия
Зображення

Если ты попал в дерьмо, улыбайся все равно. Если сверху обосрали, Крикни громко: "НЕ ПОПАЛИ!!!" ) )
  Если у тебя нет врагов — значит, у тебя нет характера.  
Мої нагороди
Medals: 13
Эстетическая эротика (1) За виртуозное скучание (1) Страшилка (1) Шерлок Холмс в юбке (1) Пасхальный стол (1) Подарок форуму (1) Викторина (1) Опытный модератор (1) Материнство на форуме (1)
Свадьба на форуме (1) Топикастер форума (1) Позитив форума (1) Гроза форума (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  ICQ  
  
   Re: Молочниця
 Тема повідомлення: Re: Молочниця
 ПовідомленняДодано: 15 травня 2010, 12:05 
Офлайн
Королева осени
Королева осени
Аватар користувачаСтать:
Вік: 38
Знак зодіаку: Терези
 (
12 листопада 2008, 10:12)
Повідомлення: 24573
Подяки: 53

Mileniya
:connie2: :-*

Линия
Что самая сладкая сладость на свете?
Сахар могла я когда-то ответить.
Мед, мармелад, пастила и щербет.
Только теперь поняла я ответ - родного ребеночка запах макушки,
что остается на нашей подушке,
пальчики нежные и ноготки, попка, коленочки и локотки...


Зображення
Мої нагороди
Medals: 18
Самый женственный образ (1) За виртуозное скучание (1) Страшилка (1) Шерлок Холмс в юбке (1) Поздравление с 8 марта (1) Я - фанатка! (1) Романтичный образ (1) Детектив форума (1) Привет из прошлого (1)
Опытный модератор (1) Самому скромному админу (1) Участник форумовок (1) Материнство на форуме (1) Свадьба на форуме (1) Топикастер форума (1) Красотка года (1) Модератор года (1) Да здравствует Трынделка! (1)


Вверх  На главную  К быстрому ответу
 WWW Профіль   
  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 56 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]  Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Style created by phpBB3 skins, Changed by Bukovka
Powered by phpBB, © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group,
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB
;