Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
  Версія для друку

Потрібна порада, дівчатка.
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Потрібна порада, дівчатка.
 ПовідомленняДодано: 10 березня 2020, 22:25 
Офлайн
Начинающая трынделка
Начинающая трынделка

Автор теми

Стать:
Вік: 29
 (
10 березня 2020, 22:20)
Повідомлення: 1
Ім’я: Masha
Подяки: 0

2 роки тому додався у друзі чоловік. Ми почали не вимушено з ним спілкуватись на протязі одного року.
Він не обіцяв мені золотих гір, не робив компліментів, не робив натяків сексуального характеру, просте спілкування про все і у той самий час ні про що.
Одного разу ми випадково зустрілись в одному з трц і він запросив мене на каву. Так як ми ніколи не розмовляли про фінансовий стан, вирішила перевірити на його спроможність.
Коли офіціант приніс меню, я вибрала все саме дороге і він нічого не сказав, загальна сума склала 7500грн, в кінці оплати і залишив офіціанту залишив цілих 500грн чайових.
Сказати, що я була вражена, це нічого не сказати. Він мені сподобався. Так ми продовжили інколи бачитись у кафе, гуляти. Через три місяці я остаточно зрозуміла, що мій чоловік більше мені не потрібен і я подала на розлучення.
Про мого чоловіка він нічого не знав та й не потрібно йому це знати, менше знати, добріше спить. Згодом я йому зателефонувала та сказала що мені ніде жити і мені потрібна його допомога,у відповідь він написав свою адресу і я приїхала до нього додому.
Це була квартира на три кімнати, що мені не надто сподобалось,я думала, що він живе у власному будинку але вибору не було. Варто відзначити, що квартира охайна, чистенька.
Показав він мені мою кімнату, погодував домашньою їжею і ми розішлись по своїх кімнатах.
Так ми жили на протязі півріччя, я ніде не працювала, їсти давали, за мною прибирали, все що мені потрібно купляли. Але було два великих мінуса, за пів року я до нього не змогла переїхати у спальню, він уникав цієї теми, він до мене не торкався як до жінки.
Одного дня він сказав, що має їхати до батьків і покликав мене з собою, а я не поїхала, бо кури та корови мене мало цікавлять і сильного бажання знайомитись з його батьками не було, навіщо воно мені?
Сказав, що повернеться через три дні, дав настанови підливати свої дурні вазони і поїхав. Місяцем раніше я познайомилась з хлопцем, спілкувалась з ним по телефону й коли випала можливість, покликала його у гості.
Ну й як ви поняли, той повернувся швидше, а з тим ми у ліжку. Коли інтернет-друг похабцев втік, він зайшов й сказав, щоб я збирала речі і завтра покинула квартиру, бо вже був вечір.
Йти не було куди, пішла до подруги, живу тепер у неї. Колишній чоловік назад мене не хоче назад, інтернет-друг також зник після того вечора, а той просто ігнурує.
Скажіть, будь ласка, чому він така мразь? адже він сам мене спровукував, щоб я йому зрадила, це він нічого не хотів.
Мені що тепер йти працювати якоюсь офіціанткою чи касиршою? Бо чоловік подружки вже сьогодні заявив, що він "не ішак" працювати на чужу людину, ну прямо "мужик" у моєї подруги, ніколи би на такого не звернула увагу. ФУ.
Не знаю що робити!
Мої нагороди

Вверх  На главную  К быстрому ответу
 Профіль  E-mail  

Re: Потрібна порада, дівчатка.
 Тема повідомлення: Re: Потрібна порада, дівчатка.
 ПовідомленняДодано: 11 березня 2020, 02:28 
Офлайн
Начинающая трынделка
Начинающая трынделка

Стать:
 (
13 серпня 2018, 13:54)
Повідомлення: 58

Masha1991 написав:
Йти не було куди, пішла до подруги, живу тепер у неї. Колишній чоловік назад мене не хоче назад, інтернет-друг також зник після того вечора, а той просто ігнурує.
Скажіть, будь ласка, чому він така мразь? адже він сам мене спровукував, щоб я йому зрадила, це він нічого не хотів.
Мені що тепер йти працювати якоюсь офіціанткою чи касиршою? Бо чоловік подружки вже сьогодні заявив, що він "не ішак" працювати на чужу людину, ну прямо "мужик" у моєї подруги, ніколи би на такого не звернула увагу. ФУ.
Не знаю що робити!

Все-таки доведеться йти кудись працювати і певно шукати інше житло. Чоловік подруги Вас точно не зобов'язаний утримувати. Чи може Ви вже на мужа своєї подруги оченько своє поклали? :crazy: Або там вже шведську сім'ю потихеньку плануєте? :-D

Я пораджу Вам не бути такою зрадливою шл...ю і пустишкою. Ви, ще будучі заміжньою жінкою, шукали за спиною Вашого чоловіка іншого. Це підло і непорядно з Вашої сторони, навіть якщо Ваш чоловік зробив Вам якесь зло або сам Вас зраджував. Спочатку розлучіться, як положено, а потім вже шукайте собі іншого чоловіка.

Masha1991 написав:
2 роки тому додався у друзі чоловік. Ми почали не вимушено з ним спілкуватись на протязі одного року.
Він не обіцяв мені золотих гір, не робив компліментів, не робив натяків сексуального характеру, просте спілкування про все і у той самий час ні про що.
Одного разу ми випадково зустрілись в одному з трц і він запросив мене на каву. Так як ми ніколи не розмовляли про фінансовий стан, вирішила перевірити на його спроможність.
Коли офіціант приніс меню, я вибрала все саме дороге і він нічого не сказав, загальна сума склала 7500грн, в кінці оплати і залишив офіціанту залишив цілих 500грн чайових.

Навіть якщо явно по всьому видно, що чоловік багатий, це ще не привід поводити себе, як Машка з голодного села, яка нарешті в перший раз в житті "дорвалась" до дорогої їжі і тепер їй треба напхатися під зав'язку. До того ж зустріч ваша була випадковою і він просто Ваш знайомий. Ви нічого певного про фінансові можливості цього чоловіка ще не знали і навіть не подумали подумати про те, що можливо це були його останні гроші.

Masha1991 написав:
Так ми жили на протязі півріччя, я ніде не працювала, їсти давали, за мною прибирали, все що мені потрібно купляли. Але було два великих мінуса, за пів року я до нього не змогла переїхати у спальню, він уникав цієї теми, він до мене не торкався як до жінки.

Навіть якщо цей чоловік ніяким чином не обозначив ваші стосунки і можливо приютив Вас у себе просто із співчуття, це ще зовсім не привід запрошувати без його дозволу в його квартиру гостей, тим більше випадкових коханців. Далеко не кожному, навіть самому гостинному господарю, сподобається те, що в його квартирі влаштовують тр...дром :keks:, вибачте.
Те, що він не намагався обов'язково затягнути Вас у ліжко ще не означає, що він імпотент. А можливо він збирався зробити Вам пропозицію шлюбу, хто зна, все буває в житті. Але тепер марно гадати про його справжні наміри щодо Вас. :pardon:

Линия
Честь це найкоштовніший скарб людини.
Мої нагороди

Профіль  E-mail  

ПовідомленняДодано: 17 березня 2020, 23:41 
Офлайн
Добрый модератор
Добрый модератор

(
09 грудня 2010, 11:04)
Повідомлення: 49400
Настрій:
Подяки: 120

А може то ви мразь? Я вибачаюсь....але розводити чоловіка на 8 кусків у ресторані...жити на все готове, бути байдужею до його батьків , запросити коханця....я нічого не забула? :calc: :facepalm:

Линия
Зображення
Скрытый текст:
[hide] Зображення [/hide]
Зображення
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Зображення
Мої нагороди
Medals: 9
Детектив форума (1) Победа в киновикторине (1) Литературный конкурс (1) Пора АББРЕВИАТУР (1) Опытный модератор (1) Участник форумовок (1) Модератор года (1) Загадка форума (1) Да здравствует Трынделка! (1)

Профіль  ICQ E-mail  

ПовідомленняДодано: 18 березня 2020, 22:57 
Офлайн
Начинающая трынделка
Начинающая трынделка

Стать:
 (

Ирен, чоловік ніяк не визначив їхні стосунки: не освідчувався в коханні, чи не зробив автора своєю коханкою, хоча вона була не проти і певно не раз йому про це натякала. Можливо вона не цікавила його, як жінка, і він приютив і забеспечував автора через співчуття і схильність до благодійності, все в житті буває. Словом цей чоловік ніяк не дав зрозуміти автору, що очікує від неї вірності йому, як чоловіку, тому якщо це були ревнощі з його боку, то це досить дивні і нелогічні ревнощі. По факту автор мала повне право заводити стосунки з іншими чоловіками. От тільки в квартиру не треба було їх запрошувати без дозволу господаря. Мені б таке теж не сподобалось, якби без мого дозволу почали водити чужих людей в мою квартиру, та ще й влаштовувати в моїй квартирі л...дром.

Линия
Мої нагороди

Профіль  E-mail  

ПовідомленняДодано: 26 березня 2020, 23:22 
Офлайн
Начинающая трынделка
Начинающая трынделка

Стать:
Вік: 41
Знак зодіаку: Риби
 (
31 січня 2019, 22:03)
Повідомлення: 19

Жесть. От через таких і говорять гидоту про всіх жінок :scratch_head:
Мої нагороди

Профіль  E-mail  

ПовідомленняДодано: 31 березня 2020, 08:09 
Офлайн
Начинающая трынделка
Начинающая трынделка

Стать:
Вік: 44
Знак зодіаку: Риби
 (
30 березня 2020, 22:30)
Повідомлення: 8
Ім’я: Vikturiy

Ирен написав:
А може то ви мразь? Я вибачаюсь....але розводити чоловіка на 8 кусків у ресторані...жити на все готове, бути байдужею до його батьків , запросити коханця....я нічого не забула? :calc: :facepalm:

:super:

=== Добавлено спустя 7 хвилин 3 секунди ===

Інколи поражаюсь від бабських мозгів. І бабської логіки. Ось Вам наявеий приклад) Прочитала і офігела :ROFL: Де мозги!!!!
Мої нагороди

Профіль  E-mail  

ПовідомленняДодано: 01 квітня 2020, 07:10 
Офлайн
Начинающая трынделка
Начинающая трынделка

(
01 квітня 2020, 07:01)
Ім’я: Меня зовут

На жаль, забула свій пароль, тому завела новий аккаунт.

Дівчатка, не треба бути такими злими, у кожного своє життя і проживає так, як вважає за потрібне.

Я змогла звабити чоловіка своєї подруги, тепер мусить мене утримувати і я буду жити у них стільки, скільки потрібно, поки не знайду собі нормально мужика.
А буду возбухати, розкажу все Іванці і хай живуть як хочуть.
Мені він потрібен фін.заможним, без родичів або мінімум контактів з ними та спиногризів. Вся увага мені і все тільки мені.
Мої нагороди

Профіль  E-mail  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2020, 00:52 
Офлайн
Начинающая трынделка
Начинающая трынделка

Стать:
 (

Так і думала, що там вже шведська сім'я утворилась. Пусти свиню в хату - вона і ноги на стіл. Чоловіка подруги нітрохи не шкода, сам винен, треба було не піддаватись звабі, тепер хай платить хабар шл...хі за мовчання, раз сам такий же. Кого в цьому трикутнику шкода так це Іванку, подругу Маши. Пригріла змію у себе в гнізді... Втім у будь-яких друзів зазвичай спільні погляди на життя і мораль, певно Іванка не надто відрізняється в цьому від Маши, в противному випадку вони просто не стали б подругами. Можливо в якихось гнилих поглядах чи вчинках Маши Іванка підтримувала її, погоджувалась з нею, чи навіть підбурювала її, а зараз отримала бумеранг.

Знавала я одну сімейку, правда ця історія навіть не про подруг, а про рідних сестер. Отже жили-були дві рідні сестри Т. і Н., Т. старша сестра, Н. молодша сестра, була в них також старенька мати. Т. була одружена і вже мала сина, коли Н. раптово закрутила роман з одруженим хлопцем, у якого також вже була мала дитина в сім'ї. Багато хто, в першу чергу матір, попереджав Н., що роман з одруженим це недостойно порядної дівчини, що Н. підло розбиває сім'ю і залишає дитину без батька. Багато хто, але, на жаль, тільки не старша сестра Т. Вона не лише не засуджувала ці гнилі стосунки, а навпаки всіляко підтримувала Н., підбурювала її йти до кінця, говорила, що руйнування іншої родини це вже проблеми дружини хлопця Н. і їх дитини, а не самої Н. Думаю, що саме старша сестра, яка змалечку була головним авторитетом для Н., зіграла далеко не останню скрипку в розвитку цього роману, хоча могла б на правах рідної старшої сестри навпаки вплинути на молодшу сестру в духі порядності і переконати Н. розірвати будь-які стосунки з одруженим хлопцем. Через рік після знайомства цей хлопець покинув свою дружину з малим сином на руках, розлучився з нею і зійшовся з своєю коханкою Н. Вони прожили разом декілька років, навіть не розписані, Н. також народила від нього хлопчика, але дуже скоро розійшлися, тому що цей "ясний сокіл" знову став гуляти вже від Н., та ще й добряче випивати. Закінчилося все тим, що "ясний сокіл" улетів з кінцями в невідомому напрямку, а Н. також залишилася матір'ю-одиначкою з малим сином на руках.
Пройшли роки. За ці роки Н. ще раз виходила заміж і вже офіційно, народила ще одного сина від другого чоловіка, але сімейне щастя чомусь знову не склалося і Н. розвелася з другим чоловіком. Старенька матір Т. і Н. померла. У Т. все було добре, вона благополучно жила з першим чоловіком, ростили сина, але інших дітей більше не народили. Т. і Н. мали дуже міцні родинні стосунки між собою. Наприклад, частим явищем було для Н. приїхати додому до Т. разом з своїми двома синами і жити в одній трикімнатній квартирі місяць чи два всією комуною - чоловік Т, сама Т., їх син, Н. і її два сина. Троє братів були також змалечку не розлий вода. Чоловік Т. ніколи не обурювався і не виказував свого незадоволення цією обставиною, певно йому теж подобалося жити такою великою родиною. Продовжувалося це більше п'яти років. Зовнішньо це справді була міцна і дружня родина, багато хто з друзів, сусідів, знайомих дивувався надзвичайно тісним стосункам між дорослими сестрами. Хтось захоплювався такими стосунками, але були і такі, які вважали, що щось тут не так. Останні виявилися правими. Одного дня Т. повернулася з роботи набагато раніше звичайного, діти були ще в школі чи гуляли на вулиці, їх дома не було. Вже в коридорі вона почула характерні звуки з їх окремої з мужем спальної кімнати, також було зрозуміло, що зайняті один одним коханці не почули, що хтось повернувся додому. Т. підійшла до спальні, різко відчинила двері і... можна собі уявити, який шок відчула Т., коли вона побачила в ролі коханки свого чоловіка не чужу жінку, а свою рідну молодшу сестру Н.! Це був шок в квадраті, і не тільки для Т. Згодом виявилося, що муж Т. і її молодша сестра Н. стали коханцями вже досить давно, вже більше року назад. Звісно був великий скандал, чоловік Т. на декілька годин покинув квартиру, а Н. стала збиратися до себе додому і побігла за своїми дітьми. Через декілька годин сімейка знову зібралася в квартирі в повному складі і всі побачили п'яну Т. за розпитою бутилкою спиртного, яка заявила при всіх, що в неї більше немає чоловіка і сестри. Інші подробиці цієї історії мені невідомі, але закінчилося все тим, що минулий чоловік Т. досить швидко розвівся з нею, зійшовся з Н. і вони прожили разом довгі роки до його смерті від невиліковної хвороби. Т. декілька років поспіль не бажала навіть бачити молодшу сестру, тим більше спілкуватися з нею, проте дозволяла ходити своєму сину до молодших двоюрідних братів в гості і приймала синів Н. в гостях у себе. З своїм колишнім чоловіком Т. спілкувалася лише по потребам сина. Через декілька років Т. поволі відійшла від цієї зради, почала трохи спілкуватися з молодшою сестрою, але само собою вже ніколи їх стосунки не були такими, як раніше. Певно Т. не раз згадала ті моменти, коли багато років назад підбурювала свою молодшу сестру розбивати сім'ю з малим дитям того хлопця, що став потім батьком першого сина Н. Ця подвійна зрада дуже сильно підкосила Т. і вона полюбила часто випивати, іноді напивалась до непритомного стану, поступово перетворюючись на алкоголічку. Більше заміж вона не вийшла, а через деякий час померла від алкоголізму і зруйнованого здоров'я за декілька років до смерті свого колишнього чоловіка. У сина Т. все склалося непогано, він одружився, є діти. Н. більше не вийшла заміж, зараз живе з старшим сином, який також давно страждає алкоголізмом, вже майже спився і вона з цим горем нічого вдіяти не може. У молодшого сина Н., від єдиного законного другого чоловіка, все склалося нормально, в нього ніколи не було схильності до алкоголю, здається він вже також давно одружений, живе в іншому місті.

Линия
Мої нагороди

Профіль  E-mail  

ПовідомленняДодано: 04 листопада 2020, 14:46 
Офлайн
Начинающая трынделка
Начинающая трынделка

Стать:
Вік: 24
Знак зодіаку: Скорпіон
 (
04 листопада 2020, 14:34)
Ім’я: Меня зовут

Мені дуже потрібна порада. Маю одного хорошого друга , можна сказати з хлопців найкращого. Знайомі більше 6 років, в одній компанії. Знаю теж, що я йому дуже подобалась протягом довгого часу, але я завжди давала зрозуміти, що бля мене він лише друг. Два роки тому я переїхала в іншу країну на навчання . І останнім часом ми спілкуємось рідше , а бачимось ще рідше , проте всеодно він для мене залишався дуже близьким та рідним. На останній нашій зустрічі я відчула, що він мені не просто друг, це ще не любов, напевно, але набагато більше за просто симпатію. Я його знаю з «ніг до голови», він мене теж, тому це точно не якесь моментне захоплення видуманим образом. Для того, щоб у нас шось було, перший крок потрібно зробити мені, тому що він досить замкнута та сором’язлива людина, непростий у нього характер, тай + він уявлення не має про мої почуття. Але я ніколи не робила перший крок і не знаю, як це правильно зробити. Тай взагалі чи варто, бо я не впевнена чи в нас щось вийде, а втрачати таку людину я не можу, хай навтіь як друга, тим більше ми одна компанія і стабільно збираємось 1 раз в півроку . Але з другого боку, я дуже сумую, і хочу бути поряд з ним не як друг. Між нами зараз відстань, але все можна змінити з часом. Допоможіть порадою, варто якось йому признатись в своїх почуттях чи ні?
Мої нагороди

Профіль  E-mail  

ПовідомленняДодано: 01 грудня 2020, 22:29 
Офлайн
Добрый модератор
Добрый модератор

(
09 грудня 2010, 11:04)
Повідомлення: 49400
Настрій:
Подяки: 120

Karunya
з початку виясни як він до тебе ставиться а потім вже думай відкриватись чи ні

Линия
Зображення
Скрытый текст:
[hide] Зображення [/hide]
Зображення
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Зображення
Мої нагороди
Medals: 9
Детектив форума (1) Победа в киновикторине (1) Литературный конкурс (1) Пора АББРЕВИАТУР (1) Опытный модератор (1) Участник форумовок (1) Модератор года (1) Загадка форума (1) Да здравствует Трынделка! (1)

Профіль  ICQ E-mail  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі